כיול מסה ומשקל - כיול מאזניים

אנו מבצעים כיולים לסוגים שונים של מאזניים באתר הלקוח:

 • כיול מאזניים אנליטיים
 • כיול מאזני לחות
 • כיול מאזני שקילה


 • מהו כיול משקלים

  כיול משקל זוהי פעולה שיש לה חשיבות רבה, שלא לומר קריטית. כיול משקלים הוא כיול המתייחס לשני תחומים: האחד כיול מאזניים מסוגים שונים ובדרגות דיוק שונות והשני כיול משקולות (מדויקות, אימות וכיוב). בכדי לוודא דיוק צריך לבצע כיול אחת לתקופה.

  חשוב שהכיול יהיה מקצועי ויתבצע במעבדה מוסמכת. במידה וכיול משקלים (מאזניים או משקולות שונות) יעשה בצורה חובבנית או מתוך חוסר ידע, ייתכנו טעויות שקילה מהותיות שעלולות להוביל לשרשרת של פגמים ובעיות עתידיות. מכאן שפעולת הכיול חייבת להתבצע על ידי גורם מקצועי ובעל ניסיון, תוך כדי היכרות עם המכשיר המכויל ורק על ידי גורם מוסמך.

  איך לכייל מסה? - אודות תהליך הכיול

  כפי שציינו לפני כן, הכיול צריך להתבצע באופן מקצועי. מעבדות מוסמכות העוסקות בכיול מכשירים, ביניהם גם מכשירים המודדים משקלים שונים, מבצעות כיול במיומנות ומבלי לפגום במוצר ובאפשרויות השונות שהוא מציע.

  יש מכשירים שצריך להביא פיזית אל המעבדה וישנם כאלה שניתן לכייל במקום בו הם נמצאים (אצל הלקוח). אם המכשיר נאסף אל המעבדה, אנשי המקצוע של פ.ק. מעבדות כיול מבצעים בדיקות, מוודאים אילו סטיות ובעיות קיימות במכשיר ומבצעים כיול מחדש במידת הצורך.

  בהמשך, נהוג לבדוק את תקינותו של המכשיר או המאזניים על ידי מדידת משקל או מסה ולהפיק דו"ח מידע על הפעולות שבוצעו. התהליך לא אורך זמן רב ותוך שעות ספורות או מספר יממות, ניתן לקבל את המכשיר כשהוא תקין ושמיש. חשוב להקפיד על כיול מאזניים ומשקולות במעבדה מוסמכת ובכך להימנע מטעויות קריטיות.

  אנו בפ.ק. מעבדות כיול מציעים גם שירותי כיול נוספים

  אילו שירותים ניתן לבצע? נהוג לבצע גם כיול מאזניים וזאת בכדי לבדוק מגוון היבטים. ניתן לבצע במעבדתנו גם כיול מאזניים ברמות שונות של עומס ודיוק, כגון כיול מאזניים אנליטיים, כיול מאזני לחות, כיול מאזני שקילה (פעולות אלו נכללות תחת הקטגוריה של כיול מסה).

  במעבדה תוכלו לקבל שירות מקצועי במגוון תחומים הנוגעים לכיול, מכשור וציוד מדידה. השירות ניתן על ידי אנשי מעבדה מנוסים, המכירים היטב את עבודתם ויודעים לבצעה באופן המקצועי והיעיל ביותר.

Call Now Button
שינוי גודל גופן
יצירת קשר מהירה

יצירת קשר מהירה


התחל שיחה
👋 שלום!
איך אפשר לעזור?